adres_kitap

Flaş Haber

Hazır Giyim İhracatçısına 100 Milyon Liralık Destek
İHKİB, KGF ve Türk Eximbank KOBİ'lere rahat nefes aldıracak 100 milyon liralık ek kredi protokolü imzaladı. Destekle ihracat katlanacak. İstanbul Hazırgiyim Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İHKİB), Kredi Garanti Fonu (KGF) ve Türk Eximbank, küresel ve bölgesel sorunlar nedeniyle yeni açılımlara yönelen hazır giyim ihracatçısını desteklemek ve KOBİ'lerin finansmana erişimini kolaylaştırmak için protokol imzaladı. 
Devamını oku...
 
Tekstilde İran Heyecanı
İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB)Başkanı İsmail Gülle, İran'a yönelik ambargoların kaldırılmasından öncelikle olumlu etkilenecek sektörlerin başında tekstilin geldiğini belirterek, sektör ihracatının bu yıl yüzde 50 artışla 600 milyon dolara ulaşması öngördüklerini söyledi.


Devamını oku...
 
İç Giyimde Paris Tahran Umudu
KÜRESEL pazarlarda payını arttırmak isteyen Türk iç giyim firmaları İran’ın ardından dünya modasının kalbinin attığı Paris üzerinden yeni bir Avrupa açılımı başlattı. Paris’te ‘Salon International De La Lingeri’ye katılan Türk iç giyim firmalarının ürünleri alıcılardan yoğun ilgi gördü. 
Devamını oku...
 

     

Anasayfa arrow Tekstil Markaları arrow Cenk Yazma ve Eşarp
Cenk Yazma ve Eşarp

 
< Önceki   Sonraki >